Autole mõeldud keemia.

PRE WASH.

sani_prewashKontsentreeritud aluseline vedel leotusvahend. Eemaldab tõhusalt rasva, õlijäägid ja paakunud mustuse nii värvitud pinnalt, kui ka näiteks koormakattelt, ilma neid kahjustamata.

pH 13. Sobib kasutamiseks professionaalsel tasemel autopesulas, selvepesulas või ka survepesuriga.

Kasutus: selvepesulas 10-20ml pesutsükli kohta. Survepesuriga 20-25ml auto kohta. Autopesulas soovituslik kasutada 0.5-1% suhet. Saadaval 20kg pakendis.

 

Shampoo AUTO

SN_SHAMPOO_AUTO_5KGMootorsõidukite väliseks pesuks mõeldud šampooni kontsentraat. Lahustab mustuse ettevaatlikult, pinda kahjustamata. Sisaldab ka poleerivat koostisosa, mis jätab läikiva pinna ja meeldiva lõhna. Ei lase tekkida veerõngastel.

pH 7. Sobib kõikidele mootorisõidukitele ja haagistele.

Kasutus: 1 korgitäis 5L veekohta.

Saadaval 5kg pakendis.

 

CAR WASH

sanitec car washKontsentreeritud aluseline šampoon. Eemaldab kiirelt igasuguse rasva ja mustuse ning ei kahjusta pinda.

pH 13,5. Sobib kasutamiseks professionaalselt selvepesulas, survepesuriga ning tavapärases tunnelpesulas ka ilma eelleotusvahendita.

Kasutus: leotuspesu puhul 1 liiter 30-80 liitri vee kohta. Autopesulas või survepesuriga 20-30ml auto kohta.

Saadaval 20kg pakendis.

 

BRILL PNEUMATIC

brill-pneumaticKontsentreeritud pesuaine, mis on mõeldud kummimattide ja plastikpindade värskendamiseks ja rehvide läigestamiseks. Pehmendab kummipindasid ning ei jäta veljele kuivanud rante.

pH 7,5. Sobib kasutamiseks nii professionaalile kui kodukasutajale.

Kasutus: soovituslik kasutada 1:4 suhet (pigem kodukasutaja). Kui tulemus on ei ole ootuspärane, võib ka proovida 1:3 (ainult professionaal).

 

CRUSCOTTO VIVO

SN_CRUSCOTTO_VIVO_750MLAntistaatiline armatuuri puhastussprei. Puhastab ja jätab kaitsekihi armatuurile ja polstritele. Spetsiaalne koostisosa neutraliseerib ka autos suitsetamise jäägid. Regulaarsel kasutamisel pikaajaline toime.

pH 7,5. Sobib kasutamiseks autoarmatuuril, polstritel ja muudel salongi plastpindadel.

Kasutus: valmissegu.

Saadaval 750ml pihustipudelis.