Tekstiili pesemiseks

LAVATRICE

lavatriceAntibakteriaalne vedel pesuaine mõeldud valgete ja värviliste kangaste käsitsi- või masinpesuks. Parandatud koostis ja lisatud ensüümid tagavad tõhususe ka madala temperatuuriga pesemisel ning eemaldab ka tugevamad plekid ja mustuse. Kangast ei kahjusta ning pesu jääb pehme ja meeldivalt lõhnav.

pH 8,5.

Kasutus: 1 korgitäis = 66ml, 1 DOOS= 75ml. Arvestuslik 15g 1kg kuiva pesu kohta. Vee kareduse järgi soovitatav: pehme vesi 12g, keskmiselt kare vesi 15g ja  väga kare vesi 20g.

Saadaval 5kg pakendis (65 doosi) ja 20kg pakendis (259 doosi). Erinevad lõhnad – Orhidee & Muskus, Vahemere lilled, Argani essents (uus). 20kg pakendis saadaval ainult Vahemere lilled.

 

AMMORBIDENTE

ammorbidentePesupehmendaja kontsentraat. Jätab kanga pehmeks ja kergesti triigitavaks. Lisaks meeldiv aroom.

pH 3,5. Sobib nii valgele kui värvilisele pesule.

Kasutus: 5-8g (6-10ml) 1kg pesu kohta. 1 korgitäis 5kg pesu kohta.

Saadaval 5kg pakendis (83 doosi) ja 20kg pakendis (333 doosi). Lõhnavalik – Orhidee & Muskus, Vahemere lilled, Argani essents. 20kg pakendis ainult Vahemere lilled.

 

SMACCHIATORE TESSUTI X1

SN_SMACCHIATORE_TESSUTI_X1_750MLTõhusa ja kiire toimega vahutav plekieemaldusaine. Soovituslik kasutada enne kanga pesemist. Vaht tungib sügavale kiudude vahele ja pehmendab sinna pidama jäänud mustuse ja plekid.

pH 4. Sobib nii valgele, kui värvilisele pesule – särgid, t-särgid, laborikitlid, linad, rätikud, põlled, jne.

Kasutus: valmissegu.

Saadaval 750ml pihsutipudelis.

 

SMACCHIATORE TESSUTI X2

SN_SMACCHIATORE_TESSUTI_X2_750MLPlekieemaldusaine, mis saab hakkama nii värskete, kui ka kuivanud plekkidega. Sobib valgele ja värvilisele pesule.

pH 10. Sobib nii valgele, kui värvilisele pesule – särgid, t-särgid, laborikitlid, linad, rätikud, põlled, jne.

Kasutus: valmissegu.

Saadaval 750ml pihustipudelis.