i-mop

Tutvustame uut põrandapesumasinat, millel professionaalse põrandapesumasina funktsioonid, aga tavalise põrandamopi kergus ja paindlikkus.

i-mopi kahe kiirharjaga pesu- ja kuivatuspea töölaius on       46 cm. Seda on samapalju kui tavalisel järelkäidaval põrandapesumasinal, ent kasutusvõimalusi on rohkem. Kaks vastastikku pöörlevat harja tagavad töömugavuse ja võimaldavad juhtida masinat ka ühe käega. Puhastada saab mööbli ümbert ja alt – just nagu mopiga. Harjapaarid on lihtsalt vahetatavad ning eri otstarveteks on saadaval mitmesugused harjad ja kettad. Üle 350 p/min pöörlemiskiiruse ja 22 kg harjasurvega i-mop puhastab kiiresti, selle jõudlus on rohkem kui 1000 ruutmeetrit tunnis. Töötab tootlikumalt, puhastab kiiremini, paremini ja kergemini!

imopharjad

Kiirkinnitusega liitiumioonakud töötavad ühe laadimisega üle tunni ja aku kiirlaadimiseks kulub samuti umbes tund. Suurteks töödeks piisab kahest akukomplektist, kuni ühe akukomplektiga töötatakse, teine laeb. Nii saab sama masinaga puhastada kaua ja suuri pindu. Ei mingit juhtmetesse komistamist ega juhtmepuntraid, lülita vaid sisse ja töö võib alata. Sisse lülitamine ei ole samuti keeruline – soovitava töörežiimi saab valida lihtsa pöördnupuga. Lisaks tavalisele pesule ja kuivatusele on olemas spetsiaalsed süvapuhastuse pesurežiimid. Ökorežiim võimaldab töötada eriti väikese veekuluga, säästes tundlikke põrandakatteid liigsest leotamisest.

imopaku

Täitmine ja tühjendamine kraani kohal on väga lihtne tänu eemaldatavatele lahusepaakidele. Ei vaja täitmisjaamu – vett saab igast kraanist. Erinevaid puhastuskemikaale on mugav vaid mõne sekundiga vahetada, klõpsa lihtsalt teine paak külge. Paakide eemaldamine teeb lihtsaks ka seadme hoiustamise, vajadusel mahub kergesti ka sõiduautosse.

imop1

 

 

Tehnilised andmed:

Aku
Tööaeg üle 1 tunni
24 v 23 Ah liitiumioon
Laadimisaeg 1 tund 80% laetud
Laadimisaeg 4 tundi
100% laetud
i-mop
Töölaius
46 cm
Teoreetiline jõudlus
1.800 m2/h
Praktiline jõudlus
1.000-1.300 m2/h
Võimsus 700 W
Puhta vee paak
4 L
Musta vee paak
8 L
Harja surve
22 kg
Mass akudeta/akudega
17,5 – 21,5 kg
Mass akude ja veega 25,5 kg